WARSZTATY ,,Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem”

You are currently viewing WARSZTATY ,,Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem”

Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem

Wewnętrzne dziecko

- każdy z nas ma je w sobie

To w nim upatrujemy źródła naszego życia emocjonalnego. To jemu możemy zawdzięczać energię, radość, spontaniczność, ale i niewiadomego pochodzenia smutek, nieadekwatne do okoliczności wybuchy gniewu, paniczny lęk, czy toksyczny wstyd.

Jeżeli Twoje dzieciństwo dalekie było od sielanki, to aby przetrwać musiałaś/eś wykształcić w sobie odpowiednie mechanizmy. W dorosłym życiu zachowania te nie są już użyteczne, co więcej - wpływają destrukcyjnie na nawiązywane przez Ciebie relacje, obniżają jakość życia i najzwyczajniej w świecie - niszczą je.

Kiedy Twoje wewnętrzne dziecko czuje się samotne, zranione, bądź zagubione, może sabotować Twoje dorosłe działania, chcąc zwrócić na siebie uwagę.

Jestem głęboko przekonana o tym, że dopóki Twoje wewnętrzne dziecko nie zostanie przez Ciebie dostrzeżone, dopóki nie otoczysz go troską i miłością, Twoje szanse na zdrowe relacje oraz autentyczne, pełne dobrej energii życie, są niemal równe zeru.

zapraszam Cię do wyjścia na spotkanie swojemu wewnętrznemu dziecku. Wyciągnijmy tego samotnego, zapłakanego malucha z ciemnej piwnicy. Pomogę Ci w tym. Będę Cię prowadzić.

Co będziemy robić?

Praca na warsztatach to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne oraz wizualizacje.
Jest to praca głęboka, wyjątkowa.

Pracujemy zarówno nad dostrzeżeniem swojego wewnętrznego dziecka, nawiązaniem z nim relacji, jak i konfrontujemy się z codziennymi trudnościami takimi jak: lęk, samotność, poczucie straty, nieprzeżyta żałoba czy stale powtarzające się schematy, które (choć tego nie chcemy) wciąż są naszym udziałem.

Dokonam analizy Twoich wzorców zachowań, byś mogła/mógł pogłębić kontakt z ciałem, koncentrując się na czuciu.

SPOTKAJMY SIĘ NAD MORZEM

Jako miejsce warsztatów nie przypadkowo wybrałam miejscowość nadmorską. Istotne było dla mnie, aby uczestnicy mieli kontakt z naturą, z żywiołem. Może symbolizuje niewyczerpaną siłę życia. Morze to bezkres i wolność. Morze to symbol początku i końca.

Zastanawiasz się, czy te warsztaty są dla Ciebie?

TAK, JEŚLI:

 • masz problem z okazywanie uczuć, wstydzisz się ich, niektórych wolałabyś/ wolałbyś nie czuć,
 • stale nawiązujesz toksyczne relacje,
 • borykasz się z nieadekwatnymi do okoliczności reakcjami emocjonalnymi,
 • przytrafiają Ci się powtarzające, przykre sytuacje tego samego typu ( np. w każdej pracy, której się podejmujesz jesteś ofiara mobbingu lub każdy związek, w który wchodzisz kończy się zdradą),
 • masz problem z bliskimi relacjami ( tu mam na myśli zarówno relację z partnerem, jak i rodzicami, dziećmi, rodzeństwem itd.),
 • nie potrafisz stawiać granic,
 • Twoje życie koncentruje się głównie na spełnianiu oczekiwań innych,
 • sama/sam, z niewyjaśnionych przyczyn, sabotujesz swoje działania,
 • jesteś świadoma/y zranień, których doznałaś/eś w dzieciństwie, jednak nie wiesz co z ta wiedzą zrobić, jak zmienić ja na działanie.,
 • korzystałaś/es już z rozmaitych form pomocy (np. terapia ), a jednak wciąż czujesz, że nie udało się rozwiązać dręczącego Cię problemu,
 • interesujesz się tematyka wewnętrznego dziecka, jednak trudno Tobie nawiązać z nim kontakt.
CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Przede wszystkim odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.

Nawiążesz najcenniejszą relację w swoim życiu - połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Zrozumiesz Siebie oraz Głos Duszy, która woła do Ciebie przez symptomy w ciele. Rozbroisz wzorce swoich zachowań.

W konsekwencji będziesz mogła/mógł zacząć na nowo kreować swoją rzeczywistość.

Podczas tego typu pracy z Sobą następują zmiany na poziomie komórkowym oraz na poziomie umysłu, a istniejące w ciele konflikty rozpuszczają się. Zmienia się również aura.

DLACZEGO TRZY DNI

Inspiracją do warsztatów tej właśnie długości są wyjazdy, w których brałam udział uczestnicząc w terapii dla osób współuzależnionych, a następnie dla DDA. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to czas bardzo intensywnej pracy, która przynosi niezwykłe efekty.

Dla uczestników ma to być czas pełnego skupienia na sobie. Czas wyjątkowy. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków jak i na spacerach. 

Przez ten, zdawać by się mogło, krótki czas w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do pracy. Powstaje wspólnota. Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje. Utworzony w ten sposób krąg sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy z prowadzącą.

TERMIN

20-22 listopada 2020

REJESTRACJA: 20.112020 godz. 16:00 - 16:45
ROZPOCZĘCIE: 20.11.2020 godz. 17:00
ZAKOŃCZENIE: 22.11.2020 godz. 14:00

MIEJSCE

ul. Wojska Polskiego 199, 84-105 Karwia, woj. pomorskie, powiat pucki)

CENA

1500 zł (płatne przelewem)
Zaliczka w kwocie 700 zł - płatna do 25 października. Całość płatna do 5 listopada.

W CENĘ WLICZONE SĄ: pokoje dwuosobowe, śniadania, obiadokolacje oraz obiad w niedzielę.

Maksymalna ilość osób - 9
ZAPISY: terapiejustynapettke@gmail.com

PRZECIWWSKAZANIA DO UDZIAŁU W WARSZTATACH:
Jeżeli stwierdzono u Ciebie ciężkie zaburzenia psychiczne lub emocjonalne, a także jeśli zażywasz leki psychotropowe, to uczestnictwo w warsztatach nie jest wskazane.

Kim jestem?

Nazywam się Justyna Pettke i wspieram w odzyskiwaniu wewnętrznego dziecka - Siebie. Prowadzę w tym celu sesje indywidualne.

Sama przeszłam przez terapię dla osób współuzależnionych oraz dla DDA - zarówno indywidualna, jak i grupowa.

Praca z wewnętrznym dzieckiem, a raczej budowanie relacji jest ,,metodą", która odniosła największy efekt w całym dotychczasowym moim procesie pracy ze sobą.

Rozpoczęcie udzielania potrzebującym wsparcia w powrocie do siebie, było powiedzeniem TAK głosowi mojego serca. Jest to moje powołanie. Dar, którym dzielę się z Wami.

Posiadam intuicję, która prowadzi mnie podczas spotkań z Wami. Jestem osobą serdeczną i ciepłą. Potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, dzięki której łatwiej jest się otworzyć. Jestem praktykiem.

Stosuję wyłącznie metody, które sprawdziłam na sobie i które okazały się skuteczne. Jestem certyfikowanym terapeutą EFT. Certyfikowanym falcilitatorem Recall Healing.

Wierzę, że nowo nabyte umiejętności sprawia, że udzielane przeze mnie wsparcie będzie jeszcze bardziej wielowymiarowe.

Niech te warsztaty będą dla Ciebie, Drogi Uczestniku, końcem pewnego rozdziału w życiu i zarazem rozpoczęciem nowego - pełnego autentyczności, otwartości i samoakceptacji.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.