WARSZTATY – SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

You are currently viewing WARSZTATY – SPOTKANIE Z WEWNĘTRZNYM DZIECKIEM

ODWOŁANE Z POWODU KORONAWIRUSA!!!

Wewnętrzne dziecko – każdy z nas ma je w sobie. To w nim upatrujemy źródła naszego życia emocjonalnego. To jemu możemy zawdzięczać energię, radość, spontaniczność, ale i niewiadomego pochodzenia smutek, nieadekwatne do okoliczności wybuchy gniewu, paniczny lęk, czy toksyczny wstyd. Jeżeli Twoje dzieciństwo dalekie było od sielanki to, aby przetrwać musiałeś wykształcić w sobie odpowiednie mechanizmy. W dorosłym życiu zachowania te nie są już użyteczne, co więcej wpływają destrukcyjnie na nawiązywane przez Ciebie relacje, obniżają jakość życia i najzwyczajniej w świecie – niszczą je. Kiedy Twoje wewnętrzne dziecko czuje się samotne, zranione bądź zagubione może sabotować Twoje dorosłe działania, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Jestem głęboko przekonana o tym, że dopóki Twoje wewnętrzne dziecko nie zostanie przez Ciebie dostrzeżone, dopóki nie otoczysz go troską i miłością, Twoje szanse na zdrowe relacje oraz autentyczne, pełne dobrej energii życie, są niemal równe zeru. Serdecznie zapraszam Cię do wyjścia na spotkanie swojemu wewnętrznemu dziecku. Wyciągnijmy tego samotnego, zapłakanego malucha z ciemnej piwnicy. Pomogę Ci w tym. Będę Cię prowadzić.
SPOTKAJMY SIĘ NAD MORZEM
Jako miejsce warsztatów nie przypadkowo wybrałam miejscowość nadmorską. Istotne było dla mnie, aby uczestnicy mieli kontakt z naturą, z żywiołem. Morze symbolizuje niewyczerpaną siłę życia. Morze to bezkres i wolność. Morze to symbol początku i końca. Niech te warsztaty będą dla Ciebie, drogi uczestniku, końcem pewnego rozdziału w życiu i zarazem rozpoczęciem nowego – pełnego autentyczności, otwartości i samoakceptacji.
DLACZEGO TRZY DNI?
Inspiracją do warsztatów tej właśnie długości są wyjazdy, w których brałam udział uczestnicząc w terapii dla osób współuzależnionych, a następnie dla DDA. Z własnego doświadczenia wiem, że jest to czas bardzo intensywnej pracy, która przynosi niezwykłe efekty. Dla uczestników ma to być czas pełnego skupienia na sobie. Czas wyjątkowy. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się
podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków jak i na spacerach. Przez ten, zdawać by się mogło, krótki czas w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do pracy. Powstaje wspólnota. Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje. Utworzony w ten sposób krąg kobiet sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy z prowadzącą.
CO BĘDZIEMY ROBIĆ?
Praca na warsztatach to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne oraz wizualizacje. Jest to praca głęboka, wyjątkowa. Pracujemy zarówno nad dostrzeżeniem swojego wewnętrznego dziecka, nawiązaniem z nim relacji, jak i konfrontujemy się z codziennymi trudnościami takimi jak lęk, samotność, czy stale powtarzające się schematy, które (choć tego nie chcemy) wciąż są naszym udziałem. Dokonywana jest analiza naszych wzorców zachowań. Pogłębiamy kontakt z własnym ciałem, koncentrując się na
czuciu.
CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WARSZTATACH?
Przede wszystkim odzyskasz kontrolę nad własnym życiem. Nawiążesz najcenniejszą relację w swoim życiu – połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem. Zrozumiesz siebie oraz to jak chora dusza wpływa na chorobę ciała. Rozbroisz wzorce swoich zachowań. W konsekwencji będziesz mógł zacząć na nowo kreować swoją rzeczywistość.
Podczas tego typu pracy nad sobą następują zmiany na poziomie komórkowym oraz na poziomie umysłu, a istniejące w ciele konflikty rozpuszczają się. Zmienia się również aura.
ZASTANAWIASZ SIĘ CZY TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE?
Te warsztaty są dla Ciebie jeśli:
– masz problem z okazywaniem uczuć, wstydzisz się ich, niektórych wolałbyś w ogóle nie czuć,
– borykasz się z nieadekwatnymi do okoliczności reakcjami emocjonalnymi,
– przytrafiają Ci się powtarzające, przykre sytuacje tego samego typu (np. w każdej pracy, której się
podejmujesz jesteś ofiarą mobbingu lub każdy związek, w który wchodzisz kończy się zdradą ze
strony partnera),
– stale nawiązujesz toksyczne relacje,
– masz problem z bliskimi relacjami (tu mam na myśli zarówno relację z partnerem, jak i rodzicami,
dziećmi, rodzeństwem itd.),
– nie potrafisz stawiać granic,
– Twoje życie koncentruje się głównie na spełnianiu oczekiwań innych,
– sam, z niewyjaśnionych przyczyn, sabotujesz swoje działania,
– jesteś świadomy zranień, których doznałeś w dzieciństwie, jednak nie wiesz co z tą wiedzą zrobić,
– korzystałeś już z rozmaitych form pomocy (np. terapia), a jednak wciąż czujesz, że nie udało się rozwiązać dręczącego Cię problemu,
– interesujesz się tematyką wewnętrznego dziecka, jednak nie wiesz jak zacząć i potrzebujesz wsparcia, aby nawiązać z nim kontakt.
KIM JESTEM?
Nazywam się Justyna Pettke i wspieram w odzyskiwaniu wewnętrznego dziecka. Prowadzę w tym celu sesje indywidualne. Sama przeszłam przez terapię dla osób współuzależnionych oraz dla DDA – zarówno indywidualną jak i grupową. Praca z wewnętrznym dzieckiem jest metodą, która odniosła największy efekt w całym moim procesie pracy ze sobą. Rozpoczęcie udzielania potrzebującym wsparcia w powrocie do siebie, było powiedzeniem TAK głosowi mojego serca. Czuję, że jest to moje powołanie. Dar, którym dziele się z Wami. Posiadam intuicję, która prowadzi mnie podczas spotkań z Wami. Jestem osobą ciepłą i serdeczną. Potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, dzięki której łatwiej jest się otworzyć. Jestem praktykiem. Stosuję wyłącznie metody, które sprawdziłam na sobie i które okazały się skuteczne. Jestem certyfikowanym terapeutą EFT. Interesuje się dziedziczeniem traum rodowych, a także totalną biologią (jestem w trakcie procesu certyfikacji). Wierzę, że nowo nabyte umiejętności sprawią, że udzielane przeze mnie wsparcie będzie jeszcze bardziej wielowymiarowe.
W poniższym linku dostępne są opinie osób, z którymi pracowałam:
https://justynapettke.blogspot.com/p/opinie.html
TERMIN I MIEJSCE WARSZTATÓW
20-22 marca 2020 r.
Adres: 84-105 Karwia, ul. Wojska Polskiego 19 (woj. pomorskie, powiat pucki)
Rejestracja uczestników: 20.03.2020 r. w godzinach 16:00-16:45.
Warsztaty rozpoczynają się w piątek 20.03.2020 r. o godzinie 17:00.
Zakończenie w niedzielę 22.03.2020 r. o godzinie 14:00.
W koszt warsztatów wliczone są pokoje dwuosobowe, śniadanie, obiadokolacja oraz obiad w
niedzielę.
Maksymalna ilość osób – 8. 
KOSZT
1500 zł – płatne przelewem.
Zaliczka w kwocie 700 zł – płatna do 5 marca.
Całość płatna do 15 marca.
ZAPISY
Zapisy i kontakt:
terapiejustynapettke@gmail.com
PRZECIWSKAZANIA DO UDZIAŁU W WARSZTATACH
Jeżeli stwierdzono u ciebie ciężkie zaburzenia psychiczne lub emocjonalne, a także jeśli zażywasz leki
psychotropowe, to uczestnictwo w warsztatach nie jest wskazane.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.