Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem w Mykowej Górze – lipiec i wrzesień 2022

You are currently viewing Spotkanie z wewnętrznym dzieckiem w Mykowej Górze – lipiec i wrzesień 2022

Moje ramiona, są dla ciebie szeroko otwarte.

Zapraszam Cię w głęboką podróż w głąb siebie, w miejscu które jest otoczone dziką przyrodą, piękną artystyczną energią twórczości, której autorką jest właścicielka posiadłości.

Usiądziemy w kręgu ramię w ramię, trzymając się za ręce, ocierając sobie wzajemnie łzy i dając sobie przyzwolenie, aby być najbardziej prawdziwą wersją siebie, bo tylko w ten sposób, możemy dotknąć tego najbardziej wrażliwego i bolesnego miejsca w nas.

Będzie to podróż, wypełniona mnóstwem wglądów, ponieważ każda z nas, w magiczny wręcz sposób, porusza struny własne i drugiej osoby.

Ten wyjątkowy czas, to czas pełnego skupienia na sobie. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków jak i na spacerach.

Przez ten, zdawać by się mogło, krótki okres trzech dni, w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do działania, by ruszyć swoje wydeptane, niesłużące ścieżki neuronowe i zmienić je na nowe, wspierające. Powstaje wspólnota.

Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec, jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje.

Utworzony w ten sposób krąg sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy ze mną (prowadzącą). Jesteś gotowa, spotkać się sama ze sobą i ze swoją prawdą?

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.