WARSZTATY Wewnętrzne Dziecko

You are currently viewing WARSZTATY Wewnętrzne Dziecko

Zapraszam Cię w głęboką podróż w głąb siebie, w miejscu które jest otoczone dziką przyrodą, piękną artystyczną energią twórczości, której autorką jest właścicielka posiadłości.

Usiądziemy w kręgu ramię w ramię, trzymając się za ręce, ocierając sobie wzajemnie łzy i dając sobie przyzwolenie, aby być najbardziej prawdziwą wersją siebie, bo tylko w ten sposób, możemy dotknąć tego najbardziej wrażliwego i bolesnego miejsca w nas.

Będzie to podróż, wypełniona mnóstwem wglądów, ponieważ każda z nas, w magiczny wręcz sposób, porusza struny własne i drugiej osoby.

Ten wyjątkowy czas, to czas pełnego skupienia na sobie. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków jak i na spacerach.

Przez ten, zdawać by się mogło, krótki okres czterech dni, w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do działania, by ruszyć swoje wydeptane, niesłużące ścieżki neuronowe i zmienić je na nowe, wspierające. Powstaje wspólnota.

Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec, jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje.

Utworzony w ten sposób krąg sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy ze mną (prowadzącą). Jesteś gotowa, spotkać się sama ze sobą i ze swoją prawdą?

WEWNĘTRZNE DZIECKO – KAŻDY MA JE W SOBIE

To w nim upatrujemy źródła naszego życia emocjonalnego.

To jemu możemy zawdzięczać energię, radość, spontaniczność, ale i niewiadomego pochodzenia smutek, nieadekwatne do okoliczności wybuchy gniewu, paniczny lęk, czy toksyczny wstyd.

Jeżeli Twoje dzieciństwo dalekie było od sielanki to, aby przetrwać musiałeś wykształcić w sobie odpowiednie mechanizmy.

W dorosłym życiu zachowania te nie są już użyteczne, co więcej wpływają destrukcyjnie na nawiązywane przez Ciebie relacje, obniżają jakość życia i najzwyczajniej w świecie – niszczą je.

Kiedy Twoje wewnętrzne dziecko czuje się samotne, zranione bądź zagubione może sabotować Twoje dorosłe działania, chcąc zwrócić na siebie uwagę. Jestem głęboko przekonana o tym, że dopóki Twoje wewnętrzne dziecko nie zostanie przez Ciebie dostrzeżone, dopóki nie otoczysz go troską i miłością, Twoje szanse na zdrowe relacje oraz autentyczne, pełne dobrej energii życie, są niemal równe zeru.

Serdecznie zapraszam Cię do wyjścia na spotkanie swojemu wewnętrznemu dziecku. Wyciągnijmy tego samotnego, zapłakanego malucha z ciemnej piwnicy. Pomogę Ci w tym. Będę Cię prowadzić.

CO ZYSKASZ BIORĄC UDZIAŁ W WARSZTATACH?

Przede wszystkim odzyskasz kontrolę nad własnym życiem.

Nawiążesz najcenniejszą relację w swoim życiu – połączenie ze swoim wewnętrznym dzieckiem.

Zrozumiesz siebie oraz to jak chora dusza wpływa na chorobę ciała.

Rozbroisz wzorce swoich zachowań. W konsekwencji będziesz mógł zacząć na nowo kreować swoją rzeczywistość.

CO BĘDZIEMY ROBIĆ?

Podczas tego typu pracy nad sobą następują zmiany na poziomie komórkowym oraz na poziomie umysłu, a istniejące w ciele konflikty rozpuszczają się. Zmienia się również aura.

Praca na warsztatach to przede wszystkim ćwiczenia praktyczne oraz wizualizacje. Jest to praca głęboka, wyjątkowa.

Pracujemy zarówno nad dostrzeżeniem swojego wewnętrznego dziecka, nawiązaniem z nim relacji, jak i konfrontujemy się z codziennymi trudnościami takimi jak lęk, samotność, złość czy stale powtarzające się schematy, które (choć tego nie chcemy) wciąż są naszym udziałem.

Dokonywana jest analiza naszych wzorców zachowań. Pogłębiamy kontakt z własnym ciałem, koncentrując się na czuciu.

TE WARSZTATY SĄ DLA CIEBIE JEŚLI:

 • masz problem z okazywaniem uczuć, wstydzisz się ich, niektórych wolałbyś w ogóle nie czuć,
 • borykasz się z nieadekwatnymi do okoliczności reakcjami emocjonalnymi,
 • przytrafiają Ci się powtarzające, przykre sytuacje tego samego typu (np. w każdej pracy, której się podejmujesz jesteś ofiarą mobbingu lub każdy związek, w który wchodzisz kończy się zdradą ze strony partnera),
 • stale nawiązujesz toksyczne relacje,
 • masz problem z bliskimi relacjami (tu mam na myśli zarówno relację z partnerem, jak i rodzicami, dziećmi, rodzeństwem itd.),
 • nie potrafisz stawiać granic,
  Twoje życie koncentruje się głównie na spełnianiu oczekiwań innych,
 • sam, z niewyjaśnionych przyczyn, sabotujesz swoje działania,
 • jesteś świadomy zranień, których doznałeś w dzieciństwie, jednak nie wiesz co z tą wiedzą zrobić,
 • tłumisz złość lub nie panujesz nad nią,
 • korzystałeś już z rozmaitych form pomocy (np. terapia), a jednak wciąż czujesz, że nie udało się rozwiązać dręczącego Cię problemu,
 • interesujesz się tematyką wewnętrznego dziecka, jednak nie wiesz jak zacząć i potrzebujesz wsparcia, aby nawiązać z nim kontakt.

SZCZEGÓŁY ORGANIZACYJNE

18-21 maja 2023 r.
Mykowa Góra
ul. Na Koszowatkę 17, 83-311 Ostrzyce, woj. pomorskie
www.mykowagora.pl

Cena 1.888 zł (przelew lub karta)
Zaliczka w kwocie 1000 zł
Całość płatna do 2 tygodnie przed startem warsztatów

W koszt warsztatów wliczone jest zakwaterowanie we wspólnym domku z pokojami 1-3 osobowymi i wyżywienie.

Zapewniam 3 posiłki wegetariańskie i wegańskie. Owoce, ciasta mojego wypieku, kawę i herbatę bez ograniczeń.

Cały obiekt wynajęty jest tylko dla nas.

Warsztaty trwają od 18 maja od godziny 17:00 do 21 maja do godziny 15:00. Zaczynamy obiadokolacją w czwartek, a kończymy obiadem w niedzielę.

Zaliczka w kwocie 1000 zł. płatna do 20 kwietnia.

Pozostała część kwoty w wysokości 888 zł. płatna do 4 maja.

W razie jakichkolwiek pytań, zapraszam do kontaktu pod adresem: terapiejustynapettke@gmail.com

UWAGA!

DODATKOWO DLA KAŻDEGO UCZESTNIKA PREZENT WARTOŚCI 333 ZŁ – MEDYTACJA „MAŁA POSIADŁOŚĆ”. PO OPŁACENIU ZALICZKI OTRZYMASZ KOD ZNIŻKOWY WARTOŚCI 333 ZŁ NA MEDYTACJĘ!

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.