Dzień Dziecka

You are currently viewing Dzień Dziecka

Dzień dobry na Dzień Dziecka

Zobacz dziś, w szczególności uhonoruj tę część Siebie, która ma naturalne cechy dziecięce. Zabawę, spontaniczność, radość, psotność, frywolność, tą część wrażliwą, zapłakaną, samotną, odrzuconą. Dziś może być pierwszy dzień, gdy w pełni doświadczysz kontaktu z Wewnętrznym Dzieckiem.

Możesz sobie usiąść, położyć przed sobą kartkę papieru i długopis. Zamknąć na moment oczy i wysłać intencje do wewnątrz, by dziecko, które jest w Tobie, napisało do Ciebie list dłonią, której na co dzień nie używasz. Ja jestem praworęczna, więc Justynka pisze lewą. Niech napisze, czego by chciał/a dziś doświadczyć? Co by chciał/a robić? Może chce z Tobą pójść na spacer, albo poturlać się z górki w lesie, a może stopy zamoczyć w jeziorze lub morzu?

Eeee… chciałaby pójść na lody i watę cukrową!!!

Zabierz dziś Siebie tam, gdzie Cię nie zabrano w dzień dziecka. Piknik, sam na sam z ulubionymi owocami i kanapką, mały koc, nic wielkiego, a może dać tyle spełnienia. Śpiew ptaków, leżenie i patrzenie w błękit nieba. Blok rysunkowy i kilka kredek. Nie oceniaj tego rysunku –  rysuj. 🥰

W pewnym momencie życia zaczęłam doświadczać ogromnej dziecięcej radości, gdy boso chodziłam po trawie. Dziś jest to naturalne, jednak nie zawsze tak było.

Kochana/y bądź dziś uważny na głosy, na znaki, ponieważ podłączasz się do wspólnego pola, gdzie wielu z nas będzie dziś szczególnie łączyć się z wewnętrzną częścią siebie.

Skorzystaj z tej energii. 🌟🌟🌟

Może zechcesz podzielić się tym, czego doświadczyłaś/eś w dzisiejszym dniu. Ze swoim Wewnętrznym Dzieckiem lub ze swoimi Dzieci, bo to też ich święto. Możesz też doświadczyć miłej niespodzianki od swoich rodziców, przecież jesteś ich dzieckiem. Ja już dostałam prezent od rodziców na dzień dziecka.

Miłego dnia ❤️.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.