ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

You are currently viewing ŚWIĄTECZNE ŻYCZENIA

Kochani,

od dwóch dni myślę czego życzyć każdemu z Was? Czego byście potrzebowali?

W tym roku Jezus po raz pierwszy nie będzie szedł naszymi ulicami pod ciężarem krzyża. Nie będą wbijane gwoździe w jego dłonie i stopy.  Matka Boska nie zaleje się łzami, patrząc na śmierć syna, jedynego syna. Co ma nam to pokazać? Dlaczego akurat w tym czasie stało się to, co się stało?

Wiele pytań w mojej głowie się rodzi, na wiele z nich nie znam odpowiedzi.
Nie wiem, czy jakiekolwiek inne święta (czas około świąteczny) tak głęboko odczuwałam i tak intensywnie byłam blisko Boga i Siebie, a zarazem blisko, bardzo blisko rodziny.

Mam wrażenie, że na ten czas przygotowywałam się od miesięcy. Moje serce otwierało się energetycznie i fizycznie, jakby poszerzało swą objętość nie tylko w ciele ale i w świecie. Jeszcze bliżej mi do człowieka, do przyrody, do Boga. To światło słońca (symbol ojca), które jest takie intensywne w tym czasie i światło księżyca (symbol matki), które jak nigdy dotąd tak nie biło blaskiem, pokazuje nam, że jesteśmy połączeni. Bóg, gwiazdy, słońce, księżyc, ziemia, ludzie.

Życzę nam odwagi, by stanąć za tym, co kochamy.
Życzę, by prawda w naszym życiu wypłynęła na wierzch.
A te drogi, które są zamknięte, już na zawsze zostały otwarte.
Życzę mądrości, otwartości umysłu, aby oddzielić ziarno od plew.
Wolności, byśmy mogli sami decydować o sobie.
Każdemu z WAS życzę pięknego i głębokiego procesu, w którym te części, które kiedyś zostały niewinnie ukrzyżowane, oczernione, osądzone – Zmar-twych-wstaną. Pozwól każdej części Ciebie odrodzić się na nowo. Pomyśl ile razy byłaś/byłeś osądzana/ony, a w najmniejszym stopniu nawet nie zawiniłaś/eś? Ile razy w życiu ponosiłaś/eś konsekwencje czyiś nieudolnych decyzji, tak jak Jezus?
Zadbaj o Siebie nawet w najmniejszej części. Utul, ukochaj, ucałuj.
Życzę nam bliskości i miłości.

Kochani pogodnych, szczęśliwych świąt.

Ten post ma 2 komentarzy

  1. Ilona

    Dziękuje Justynko. Twoje słowa są dla mnie bardzo pokrzepiające. Zdrowych, pogodnych i błogosławionych świat Wielkiej nocy. Alleluja, Alleluja! ����❤️

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.