Warsztaty 20-22 września 2019

You are currently viewing Warsztaty 20-22 września 2019

 W dzisiejszym świecie mamy bardzo łatwy dostęp do informacji. Jest mnóstwo książek, filmików, wartościowych treści w internecie, co daje nam ogromne możliwości, pomaga odbudować siebie, gdy czujemy się zagubieni. Bywa też tak, że natłok tych informacji wprowadza chaos do naszego życia. Mamy ogromną wiedzę, lecz nie umiemy jej zastosować w codziennym życiu i zamiast lekkości czujemy się jeszcze bardziej przytłoczeni.

Możemy odzyskać tę lekkość kontaktując się z Wewnętrznym Dzieckiem. Tworząc z nim piękną, wartościową relacje, która nie niszczy, a buduje. Pozwala nam rosnąć. Dzięki niej stajemy się świadomymi i stabilnymi emocjonalnie dorosłymi. Tworząc przestrzeń na to dziecko w nas, uruchamiamy potężne emocje, które były uśpione, zepchnięte do podświadomości.

Na warsztatach stworzę bezpieczną przestrzeń, byś mogła/mógł uzewnętrznić, to co jest przez lata skrywane, wypierane. Przywieź ze sobą Gniew, Złość, Żal, Samotność. Przyjrzymy się tej emocji i w sposób świadomy zaakceptujemy ją. Pozwolimy jej wybrzmieć. W zgodzie z Tobą, nie łamiąc i nie naginając Ciebie.

Tym samym dając sygnał Wewnętrznemu Dziecku, że je akceptujemy, widzimy i słyszymy.

Bo zostaliśmy nauczeni wypierania tego, co czujemy w ciele. Nauczono nas zaprzeczania emocjom, a życie składa się z całej palety uczuć. To jest impuls, bodziec. Dlaczego mamy się od tego odcinać?

Warsztaty poprowadzę intuicyjnie, z przestrzeni serca, mając na uwadze Twoje POTRZEBY. Ponieważ często były one spychane na dalszy plan albo pomijane.

Długo szukałam mojej drogi i tego co mogę Wam od siebie dać. Ja widzę potencjał, widzę światło, które jest w mroku. Potrafię je wydobyć na zewnątrz. Po przez kontakt z Wewnętrznym Dzieckiem pomagam wam odbudować wasze utracone poczucie wartości. 
Na tych warsztatach możesz odzyskać swoje światło, odzyskać połączenie z Sobą.

***

Jestem praktykiem.

Gdy czytam książkę i są w niej zadania do wykonania, to je wykonuję.
Po warsztatach, szkoleniach wiedzę przenoszę na działanie.

Bo tylko wtedy, jest ona dla mnie wartością, gdy jest wprowadzona do mojego życia.

Jeżeli coś nie działa, to przestaję to stosować.

*

Na tych warsztatach będzie DZIAŁANIE.

Bedzie praca, nie obiecuję, że będzie lekko, ale owoce tej pracy będą zdrowe i witalne.

Będziemy procesować emocje.

Pokażę Ci drogę do Wewnętrznego Dziecka.

Skonfrontuję Cię z Twoim lękiem.

Zrzucisz do morza, to co Tobie ciąży.

***

Miejscowość jest położona nad morzem, w przepięknej okolicy. Bardzo blisko plaża, dlatego można wieczorami korzystać z uroku nadmorskiej miejscowości.

Energia grupy, jest bardzo silną, wartościową energią, którą wykorzystamy do uwolnienia Twoich blokad, a może do uziemienia.

Więc jeśli jesteś gotowa/gotowy na zmiany w życiu, chcesz podjąć się gruntownej przebudowy, ale potrzebujesz przy tym wsparcia, kogoś kto sam był w tym miejscu co Ty, kogoś kto z niego wyszedł, to zapraszam.

Termin:
20-22 września 2019
Rejestracja o godzinie 16-16:45 piątek,
Warsztaty zaczynają się o godzinie 17.
Zakończenie niedziela 22 września godzina 14.
W koszt warsztatów są wliczone pokoje dwuosobowe,
śniadanie, obiadokolacja,  obiad w niedzielę.
Ilość miejsc ograniczona.

Miejsce:
ul. Wojska Polskiego 19
84-105 Karwia
gm. Krokowa
woj. pomorskie

Koszt:
1500 zł.
Płatne przelewem.

Zapisy i kontakt:
Nikola Pettke
nikola.pettke@gmail.com

Pod tym linkiem znajdziesz opinie osób, które ze mną współpracowały.

Jeżeli stwierdzono u ciebie ciężkie zaburzenia psychiczne lub emocjonalne, a także jeśli zażywasz leki psychotropowe, to uczestnictwo w owych warsztatach nie jest wskazane.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.