Warsztaty 20-22 sierpnia 2021: „Uhonoruj swój gniew i zmień rzeczywistość!”

You are currently viewing Warsztaty 20-22 sierpnia 2021: „Uhonoruj swój gniew i zmień rzeczywistość!”

Zapraszam Cię z całego serca na warsztaty, które dadzą Ci akceptację dla uczucia złości. Stwórzmy wspólnie przestrzeń dla Kali. Uhonorujemy energię gniewu, która – kiedy jest uznana – prowadzi do działania i tworzenia, do zmieniania rzeczywistości wokół.

Dlaczego warto przyjechać na ten warsztat?

Na warsztatach puścisz wszelkie blokady, odrzucisz smycz, która wiązała Cię przez lata. Odważnie wyjdziesz z pudełka komfortu. Zapomnisz o słowie „ograniczenia”.

Stworzę dla Ciebie przestrzeń na działanie, na kreowanie zmian w Twoim życiu.

„Bój się i rób” – powtarzam to hasło od lat

Przygotowałam dla Ciebie wiele pomysłowych ćwiczeń i zadań, które pomogą Ci puścić kontrolę. Będzie taniec, ognisko i – jeśli zechcecie – poranne spacery nad jezioro. Nie musisz brać udziału we wszystkich zajęciach – każda osoba sama dokona wyboru. Będziemy tam dla siebie samych i dla siebie nawzajem.

Przygotuj się na transformującą pracę i budowanie relacji od pierwszej minuty aż do odjazdu – to będzie obfitość doznań. Dostaniesz też przestrzeń na wniesienie tego, z czym przybędziesz na warsztaty.

Nie ma ścisłego planu warsztatów. Przyjdę na nie z mnóstwem własnych pomysłów, ale to Wy poprowadzicie mnie do działania, a ja odpowiem na Wasze potrzeby. Chcę usłyszeć głos grupy i każdego z osobna – Twój też.

219439013_938261316750669_7898293586706737416_n

Spotkajmy się nad jeziorem!

Jako miejsce warsztatów nieprzypadkowo wybrałam wioskę położoną nad pięknym jeziorem. Istotne było dla mnie, aby uczestnicy mieli kontakt z naturą, z żywiołem. Woda jako żywioł symbolizuje siłę życia, oczyszcza, uzdrawia. Jezioro jest symbolem matki osadzonej, spokojnej, stałej. Jeśli my tą złość wypuścimy z za krat, uwolnimy, to wtedy stworzy się przestrzeń w nas na naszą wewnętrzną matkę, która w całej swej miłości i spokoju nas otuli. Tak więc na sali będziemy procesować złość, a rankiem pójdziemy otulić się widokiem pięknej tafli wody lub kąpielą w jeziorze.

188826553_6307526295940075_868433018696040284_n

Dlaczego spędzimy razem trzy dni?

Inspiracją do poprowadzenia warsztatów tej właśnie długości są wyjazdy, w których brałam udział, uczestnicząc w terapii dla osób współuzależnionych, a następnie dla DDA. 

Z własnego doświadczenia wiem, że jest to czas bardzo intensywnej pracy, która przynosi niezwykłe efekty. Dla uczestników ma to być czas pełnego skupienia na sobie. Czas wyjątkowy. Bez rozpraszaczy, bez zagłuszaczy, bez przeszkadzaczy. 

Na prowadzonych przeze mnie warsztatach praca trwa od pierwszej do ostatniej minuty. Emocje, które pojawiają się podczas wykonywanych ćwiczeń, pracują w uczestnikach zarówno podczas posiłków, jak i na spacerach. Przez ten, zdawać by się mogło, krótki czas w grupie tworzy się energia, nawiązują się relacje, które również stanowią ogromne pole do pracy. Powstaje wspólnota. Praca w grupie wspiera naukę komunikacji oraz rozwiązywanie powstałych problemów na bieżąco. Dzięki grupie jesteśmy w stanie z łatwością dostrzec, jak funkcjonujemy wśród ludzi, w jaki sposób nawiązujemy relacje. Utworzony w ten sposób krąg kobiet sprzyja intymnej, bezpiecznej atmosferze wspólnej pracy. Jednocześnie niewielka ilość uczestników gwarantuje każdemu możliwość indywidualnej pracy z prowadzącą.

Co się dzieje, kiedy tłumisz swoją złość?

Tłumiona złość prowadzi do depresji, do wycofania się z dążenia do własnych pragnień i marzeń. Tłumienie złości doprowadza do niekontrolowanych wybuchów, do stagnacji życiowej. Powoduje choroby i bóle somatyczne. 

Uwolnienie jej w sposób bezpieczny, w przestrzeni miłości i akceptacji, jest początkiem dla życia z pasją, dla tworzenia, dla komunikowania swoich potrzeb, bez wbijania siebie w poczucie winy lub manipulowania. Uwolnienie zablokowanej emocji złości otwiera nam drzwi do więcej. Do lepszej pracy, zdrowych relacji, do obfitości. Bo krewną złości jest agresja, ale ta zdrowa, dzięki której sięgamy po więcej lub szybciej mówimy „stop”.

Te warsztaty są dla Ciebie, jeśli:

 • Bardzo chcesz zbudować relację z wewnętrznym dzieckiem, z samą sobą, a nie potrafisz
 • Trudno Ci nawiązać kontakt z wewnętrznym dzieckiem
 • Nie czujesz się dobrze z tym, w jaki sposób wyrażasz swoją złość i gniew
 • Nie potrafisz stawiać granic
 • W swoim życiu koncentrujesz się na spełnianiu oczekiwań innych, zapominając o sobie i własnych potrzebach
 • Stale nawiązujesz toksyczne relacje, w których ktoś Cię nadużywa
 • Czujesz się w swoim życiu jak w pułapce
 • Nie czujesz zadowolenia ze swoich relacji z kimś z rodziny, z przyjaciółmi, z osobami z pracy lub innymi otaczającymi Cię ludźmi
 • Popełniasz stale te same błędy lub przytrafiają Ci się raz po raz te same przykre sytuacje (na przykład mobbing w kolejnej pracy)
 • Przeczuwasz, że stoisz u progu zmian, ale boisz się wykonać pierwszy krok
 • Regularnie sabotujesz swoje własne działania, mimo że zależy Ci na celu, który chcesz osiągnąć
199246739_171683608287326_9119123902854504653_n

Dlaczego możesz mi zaufać, że poprowadzę Cię ku zmianie?

Nazywam się Justyna Pettke i od lat skutecznie pomagam ludziom uwikłanym w trudne relacje, bez kontaktu ze swoim wewnętrznym dzieckiem, cierpiącym i do tej pory bezskutecznie szukającym dla siebie pomocy.

Sama przeszłam przez terapię dla osób współuzależnionych oraz dla DDA – zarówno indywidualną jak i grupową. Praca z wewnętrznym dzieckiem jest metodą, która odniosła największy efekt w całym moim procesie pracy ze sobą.

Rozpoczęcie udzielania potrzebującym wsparcia w powrocie do siebie, było powiedzeniem TAK głosowi mojego serca. Czuję, że jest to moje powołanie. Dar, którym dziele się z Wami. Posiadam intuicję, która prowadzi mnie podczas spotkań z Wami. Jestem osobą ciepłą i serdeczną. Potrafię stworzyć bezpieczną przestrzeń, dzięki której łatwiej jest się otworzyć.

Jestem praktykiem. Stosuję wyłącznie metody, które sprawdziłam na sobie i które okazały się skuteczne. Jestem certyfikowanym terapeutą EFT oraz certyfikowanym facylitatorem Recall Healing. Interesuje się dziedziczeniem traum rodowych. Wierzę, że nowo nabyte umiejętności sprawią, że udzielane przeze mnie wsparcie będzie jeszcze bardziej wielowymiarowe.

Justyna jest osobą autentyczną, prawdziwą, szczerą, energetyczną! Podczas sesji jest bardzo czujna i uważna. Zauważy każdy szczegół, któremu warto się przyjrzeć i jak do tej pory nie pomyliła się! 🙂 Jak z karabinu maszynowego strzela trafnymi spostrzeżeniami i robi to tak, jakby robiła to całe życie lub jakby była stworzona do tego! Potrafi totalnie oddać się procesowi i jak w transie wyłapuje i trafia w sedno! No a teraz to, co się działo na warsztatach i to, w jaki sposób je prowadziła, to przeszło moje wszelkie oczekiwania. Ponieważ energia, którą nas obdarzyła i opieka, którą przytulała, była tym, czego potrzebowałam, by ruszyć dalej. Czyli warsztaty u Justyny to: empatia, zrozumienie, przestrzeń, poczucie bezpieczeństwa, swoboda, wzruszenie i ta magia. Jej energia w powietrzu, która nas uleczała! Byłam na dwóch warsztatach i na pewno się wybiorę na trzecie!😁 I na kolejną sesję również.❤️ Dziękuję Justyna, że jesteś!

Informacje praktyczne o warsztatach

219439013_938261316750669_7898293586706737416_n

MIEJSCE WARSZTATÓW

Bieszkowice, gmina Wejherowo
piękny ośrodek w okolicy lasów i jezior
adres i godzinę zbiórki w Wejherowie otrzymają osoby zarejestrowane na warsztat

LICZBA UCZESTNIKÓW

Maksymalnie grupa 10 osób.

220201843_4724703340890595_3152356604988002324_n

CZAS WARSZTATÓW

20-22 sierpnia 2021 r.

Warsztaty rozpoczynają się w piątek 20.08.2020 r. o godzinie 17:00.
Zakończenie w niedzielę 22.08.2020 r. o godzinie 14:00.

219773211_402473567968533_8857338838487238060_n

KOSZT

1500 zł od osoby

W cenę wliczone są noclegi oraz posiłki: śniadanie, zupa w czasie dnia, obiadokolacja, dodatkowo ciasta upieczone przeze mnie, owoce, woda, kawa i herbata. W niedzielę – obiad.

Płatność: zaliczka 700 zł płatna do 10 sierpnia, a całość do 18 sierpnia na konto

Jeżeli stwierdzono u ciebie ciężkie zaburzenia psychiczne lub emocjonalne, a także jeśli zażywasz leki psychotropowe,
to uczestnictwo w warsztatach nie jest wskazane.

Już dziś zarezerwuj swoje miejsce na warsztatach

terapiejustynapettke@gmail.com

Albo skorzystaj z formularza poniżej:

Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych w celu nawiązania kontaktu zwrotnego.

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.